Ülkem Partisi Hafta Sonu Sürpriz Konuklarını Ağırladı

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şeker ve beraberindeki heyet Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak hafta sonu önemli misafirlerini ağırladı. Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şeker ve beraberindeki heyet hafta sonu Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Halit Toprak’tan Şanlıurfa’nın Jeopolitik konumu hakkında brifing aldı.

 

Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak ve Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şeker ve beraberindeki heyet sohbet tadında toplantı yaparak Ülkem Partisinin Şanlıurfa’daki misyonunu ve vizyonunu vurgulayarak bundan sonra izleyecekleri strateji bilgi alışverişinde bulundular.

 

 

Gerçekleşen toplantı sonrası açıklama yapan Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şeker şu şekilde açıklama yaptı:

“Ülkem partisi olarak Ülkemizin dört bir köşesinde teşkilatımız her geçen gün büyüyor. Şuana kadar 68 İl de atamamız var. Bizlerde zamanımız bol olduğu için Diyarbakır, Urfa, Tunceli, Balıkesir, Sivas, Birecik illerimizi zaman zaman geziyoruz. Herhangi bir istekleri veya bir sıkıntıları varsa Teşkilat olarak sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Ülkem Partisi yönetimine her geçen gün katılım sağlanmasıyla beraber daha da büyüyüp güçleniyoruz. Bizim misyonumuz hiç kimseyi ötekileştirmeden kardeşçe, dostça, birlik ve beraberlikle Ülkem Partisi ailesini genişletiyoruz. ’İfadelerini kullandı.

 

 

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şeker’in açıklamasının ardından Ülkem Partisi Doğu ve Güneydoğu Bölge ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, açıklama yaparak şu sözlere vurgu yaptı;

 

“Marmara bölge başkanımız ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Şeker bizi ziyarete gelmiştir. Kendilerinin ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etmekle birlikte başta Şanlıurfa olmak üzere Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde yaptığımız çalışmalarla ilgili brifing verdik. Yapılan çalışmaları genel merkez düzeyinde değerlendirmek üzere kendilerine taktim ettik. Ülkem partisi olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde hızlı bir yükselişe geçtiğimizi ve gün geçtikçe katılım talepleri aldığımızı belirtmek istiyorum. Tabi bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışına halkımız geçmiş dönemlerdeki gibi siyasi partilerin tüzüklerini, kuruluş amaçlarını, ilkelerini bilmeden oy vermeyi bir tarafa bırakmıştır halkımız artık sorgulayıcı bir statüde siyasi partilere yaklaşım sergilemiştir.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa İl Başkanı İsmail Şekerin Görevleri:

 

Bursa İl Başkanı, Marmara Bölge Teşkilat Başkanı aynı zamanda genel başkan yardımcısı. Bölge bölge geziyor. Kendisi Ülkem partisi ile ilgili her il ve bölge bazında yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir