Viranşehir’de 3. Kattan Düşen Çocuk Ağır Yaralandı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine bağlı Tekke Mahallesinde bir apartmanın 3 katının balkonunda oyun oynayan 2-3 yaşlarında bir çocuk dengesini kaybederek 1. katın balkonuna düştü.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine bağlı Tekke Mahallesinde bir apartmanın 3 katının balkonunda oyun oynayan 2-3 yaşlarında bir çocuk dengesini kaybederek 1. katın belkonuna düştü.

Edinilen bilgiye göre; Olay Şanlıurfa’nın Viranehir ilçesine bağlı Teke Mahallesinde bir apartmanın 3. katında meydana geldi. Dün öğlen saatlerinde ebeveynlerinin bir anlık dikkatsizliği sonucu talihsiz çocuğun yaşadığı aparmanın 3. katındaki evlerinin balkonuna çıkan 2-3 yaşlarındaki çocuk balkonda oyun oynarken bir anda değgesini kaybederek aşağı düştü, aynı binanın 1. katının balkonuna düşen minik çocuk ağır yaralandı.

Aile ve çevrede bulunan vatandaşların haber vermesi üzerine kısa sürede olay yerine ulaşan 112 acil sağlık ekipleri küçük çocuğa olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından Viranşehir Devlet Hastanesi Acil Servisine Kaldırdı.

Burada doktorlar minik çocuğu hayatta tutmak için uzun süre mücadele ettikten sonra durumunun ağır olması sebebi ile tam donanımlı bir hastaneye sevkini isteyerek ambulans ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakıma alınan minik yavrunun hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir