CHP Viranşehir İlçe Başkanından Evde Kal Çağrısı

 

CHP Viranşehir İlçe Başkanı Remzi Taylan, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile Viranşehirlilere seslenerek sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Kendisinin 96 gündür çıkmadığını ilçede yaşayan vatandaşlarında mecbur olmadıkça dışarı çıkmaması konusunda uyarılarda bulundu.

 

CHP Viranşehir İlçe Başkanı Remzi Taylan, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile Viranşehirlilere seslenerek sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Kendisinin 96 gündür çıkmadığını ilçede yaşayan vatandaşlarında mecbur olmadıkça dışarı çıkmaması konusunda uyarılarda bulundu

 

Çin’de ortaya çıkarak kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs Salgını 11 Mart tarihinde ilk vakanın ülkemizde de görülmesi sonrası sıkı tedbirler alınmış gün gün artan vakalar bu tedbirler sayesinde hızını düşürmüştü.

 

Ancak vaka ve ölüm sayılarındaki düşüş ile birlikte 1 Haziran sonrası normalleşme adımları atılmış ve kısıtlamaların önemli bir kısmı gevşetilmişti. Bu kısıtlamaların hafifletilmesi sonrası rehavete kapılan vatandaşlar hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başlayınca vaka sayılarında tekrar yükseliş yaşanmış tedirgin edici düzeylere ulaştı.

 

Bununla beraber birçok kesimden Korona Virüs Pandemisi bitmedi tehlike devam ediyor tedbiri elden bırakmayalım çağrıları gelmeye başladı.

 

Bu çağrılardan birisinin de sahibi son dönemlerde vaka sayılarında gözle görülür bir tırmanma görülen Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Remzi Taylan oldu.

 

Taylan, sosyal medyada yayımladığı bir video ile vatandaşlara mecburi olmadıkça evden çıkmama ve kurallara uyma çağrısında bulundu.

 

Başkan Taylan’ın Mesajı

 

“Son günlerde ilçemizde vakalar artmaktadır, mümkünse kaymakamlığın aldığı kararlara uyalım.

Ben 96 gündür evden çıkmıyorum mümkünse sizde evden çıkmamaya özen gösterin.

Eğer evden çıkmak zorunda kalırsanız, sosyal mesafeye dikkat edin, maskesiz dolaşmayın.

Yok eğe biz bu kurallara uymazsak sokağa çıkma yasakları tekrar geri gelebilir.

Bu anlamda herkesin bir birini uyarması lazım.

Maskesiz dolaşmayalım mesafelere dikkat edelim.

Kalın sağlıcakla.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir